Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

AktualityTrápí vás partnerská krize?

15.7.2016

Mysleli jste si, že vám se to nikdy nemůže stát? Po pár letech, kdy jste byli jako hrdličky a nemohli jste se jeden od druhého hnout. Tolik blízkosti, milování, rozhovorů, společných chvil a najednou je to pryč. Vy víte, že to byl ten pravý, a víte, že i on to věděl, ale přesto rozhovory váznou, koníčky vyplňují prázdný prostor a váš vztah pomalu zaplňuje rutina, pocit křivdy, samota a smutek. Že je to tak? Tak to mě vážně moc mrzí… Doufám ale, že následující řádky vám pomohou.

... celý text najdete *** TADY ***

Hledáte chlapa podle svého gusta?

26.11.2015

Chce "ten váš" být manželem, nebo ne? Uvědomujete si, slečny a dámy, s kým vlastně toužíte strávit život? Muži někdy bývají podivní ptáčkové, že? Kamarádi a různá dobrodružství jim často jsou přednější, než vy. Jindy ale zase překvapí svou spolehlivostí a věrností. A vybrat si toho pravého bývá hotové umění!

Dejte na naše rady a čtěte ... TADY ...   

Chcete splnit přání? Tak o Dušičkách dejte svíčku do dýně…

29.10.2015

Blíží se svátek Všech svatých a většina z nás zapaluje na hřbitově svíčky jako vzpomínku na ty, kteří už odešli. Vzpomínat v tento podzimní čas, má prastarou tradici. Keltové poslední říjnovou noc slavili Samhain, který byl zasvěcen mrtvým. Slované tradici převzali a upravili ji podle svého. V anglicky mluvících zemích se zase slaví. Pro nás je však Halloween spojen především s dýní, kterou s dětmi s oblibou vydlabáváme a dáváme se svíčkou před dveře. Ale víte, kde se vlastně tahle dýně vzala? Povím vám tedy její příběh…

 

Přečtěte si příběh o Světle opilce Jacka ... ZDE ...    

Festival Ezoléto 2015 je za námi. Užili jsme si ho, jak se patří!

27.8.2015

Tady najdete pár fotek ... FOTOGALERIE

Prohlédněte si fotky z posledního kruhu!

23.6.2015

Podívejte se do FOTOGALERIE :)

Už se chystá 5. ročník festivalu Ezoterické léto 2015!!!

26.5.2015


 

Přichází rok Dřevěné Ovce. Jaký bude?

4.2.2015

Energie znamení Kozy neboli Ovce je klidná, harmonická, mateřská a přeje atmosféře sounáležitosti, a takový bude i rok 2015. Platí to nejen pro naše životy, ale také pro politické dění ve světě – díky vlivu Ovce můžeme očekávat mírové řešení konfliktů a snahu o hledání souladu mezi znepřátelenými stranami. Lidé budou mít schopnost spojit své síly v boji proti zlu a ve víře v dobro. Z Ovce totiž vyzařuje vždy spokojenost a pohoda. Bez ohledu na možná nebezpečí je Ovce ve svém nitru šťastná a její dobrá nálada ovlivní celý čínský rok, který je v jejím znamení. Na rozdíl od předešlých let je pravděpodobné, že rok poplyne v příjemném a pohodovém tempu. Ubude nepříjemných stavů a rozrušení, nervových poruch, depresivních stavů a všem s nimi spojených nemocí.

Rok Ovce je zasvěcen ženskému živlu jin, proto bude tento rok přát rodinnému životu a aktivitám v oblasti umění. Budeme schopni naslouchat hlasu svého srdce a řídit se svými pocity. Hrubá síla bude v roce Ovce v nevýhodě a k úspěchům se mnohem snáz dopracujeme díky své šikovnosti a inteligenci. Živel Dřeva, které symbolizuje růst, rozvoj a rychlý posun kupředu, se však postará o to, že příští rok navzdory své mírumilovnosti a klidu nebude vůbec nudný. V letech živlu Dřeva můžeme očekávat řadu nových projektů a velkou koncentraci příležitostí ke zlepšení našich životů!

Tento rok je také vhodný k seznamování a navazování milostných vztahů, i na románky bude tento rok pravděpodobně hojný. Rok Dřevěné Ovce je nejpříznivějším obdobím pro početí a porod dítěte. Děti v tomto období narozené budou obdařeny uměleckými schopnostmi, mají střízlivý náhled na svět a na život.

 

Horoskop pro jednotlivá znamemí najdete ... TADY ...

Přečtěte si nový článek o magii...

25.1.2015

Kdo z nás by nechtěl změnit svůj osud, ovlivnit ho ve svůj prospěch? Každý, kdo chce být vítězem, kdo touží po štěstí a lásce, chce mít život ve svých rukou. Způsobů, jak to dokázat, je jistě bezpočet, ale nad jiné mocnější je použití magie.

Když se řekne magie, většina z nás se pousměje a představí si novodobou čarodějnici v černém gotickém oblečení, pálící svíčky různých barev, zahalenou v oblaku dýmu a mumlající tajemné nesrozumitelné formule. Jistě i ona praktikuje magii a nepochybuji, že může být i funkční, ale jen pokud splňuje určité předpoklady. Tyto předpoklady nejsou vázány jen na takovouto spíš kuriózní formu, ale mají hluboké zakotvení ve spiritualitě, která lidstvo od nepaměti provází.

Celý článek najdete ... TADY ...

Zajímá vás, čím se zabývá šamanský kruh?

28.12.2014

Letošní rok se před nás postavilo nad jiné zajímavé téma. A protože se dotýká nás všech, ráda bych se s vámi o něj podělila. Letošní šamanský kruh z Háje nese název Strážce svaté harmonie a zabývá se léčitelstvím. Pokusíme se na něm propojit všechny dostupné exaktní informace z klasické medicíny, bylinkářství, léčitelství atp. s šamanským léčitelstvím, s cestou do hlubin lidského těla. Máme v plánu najít univerzální klíče k léčbě nemocí a posvítit si na kolektivní informace o tom, co je vlastně léčivé a co není. Bude to parádní dobrodružství!

Tak tedy vzhůru :) ... KLIKNI ...

 

Čtvrtý ročník Ezoterického léta je za námi :)

24.8.2014

Čtvrtý ročník Ezoterického léta je za námi. Přestože počasí, elektřina i studna se rozhodly nás notně potrápit, na zážitek a přínos setkání to mělo jen pramalý vliv (alespoň z mého pohledu :) ). Děkuji všem, kteří jste se nedali obtížemi vykolejit a festival si tak jako já s úsměvem na rtech užili a také ze srdce děkuji všem přednášejícím za jejich čas a skvělý program, který pro nás přichystali. Byl to věru úžasný zážitek, do daleka rozšiřující naše hranice. Díky za něj!

Chcete-li si prohlédnout pár fotek z Ezoterického léta 2014, najdete je … ZDE …

Umění dobrého života

16.2.2014

Milí přátelé,

dlouho jsme přemýšleli nad tím, jaké semináře Vám na tento rok nabídnout. Co vlastně jako šamani umíme a s čím Vám můžeme pomoci? A dospěli jsme k závěru, že jakýmikoliv sebelepšími informacemi těžko. Informace jsou pěkná věc, ale stejně náš život ovlivňují jen pramálo. Podstatná je zkušenost - Vaše vlastní, Vašeho rodu, přátel, naší kultury. Zkušenost je to, co určuje naše jednání, mapy, v kterých se pohybujeme. A je celkem lhostejné zda víme, že jsou špatné nebo ne, stejně nás neochvějně vedou vpřed.

A tak semináře v letošním roce budou jiné, než byly dříve, povedou Vás pomocí šamanských cest k získání Vaší vlastní nové zkušenosti. Nové poznání určuje novou cestu, maže nefunkční mapy našeho života tak, abychom mohli vstoupit do lepšího životního prostoru, abychom dokázali mistrně zvládnout Umění svého dobrého života. A protože jsme se, jak jistě všichni víte, přesunuli do Háje, budeme, pokud nám to počasí dovolí, co nejvíce pracovat v krásné okolní přírodě.

Celý lidský život se dá rozdělit na několik oblastí, jejichž zvládnutí je pro dobrý život stěžejní. Jsou to rodové vazby, partnerský život, vyléčení našich zranění a získání zpět svojí síly, hojnost a nakonec smysl a směřování vlastního života. Pokud dokážeme úspěšně zvládat všechny tyto oblasti, náš život se stane naplněným, šťastným, zdravím a o to myslím, každému z nás jde : D

 

Tak tady je naše nabídka nových seminářů na rok 2014:


březen -  Umění dobrého života – ROD – místo odkud přicházíme

květen - Umění dobrého života – LÁSKA – studnice souznění a inspirace

červen - Umění dobrého života – OSOBNÍ SÍLA – hledání ztracených částí duše

říjen - Umění dobrého života – HOJNOST - magie peněz

prosinec - Umění dobrého života – MÍSTO NA ZEMI – Quo vadis?

 

Přesné termíny najdete v záložce SEMINÁŘE !!!

Nové VIDEO

15.2.2014

 

Více videí najdete ve VIDEOtéce !!! 

Podívejte se na pár fotek z Cesty vize a seminářů v Háji

30.10.2013

A jak to u nás na seminářích vypadá? Zdá se nám, že dobře. Nevěříte? Tak se přesvědčte na vlastní oči :)

... klikněte na FOTOGALERII ...

Nechci stát dospělou, jak se ode mě očekává …

29.10.2013

Nechci se stát dospělou. A víte proč? Až příliš často mi jako dospívající dívce říkali, ber to aspoň trochu vážně. A to tedy ne! Nechci žít život, ve kterém pravidla a povinnosti převažují nad radostí. Nechci být dospělá způsobem, jaký je až příliš častý. Bez vize, beze smyslu se plahočit za splněním toho, o čem starší říkají, tak se to má, tak se to dělá, tak je to správně. Nechci po vzoru velké části společnosti naplnit svůj život realizováním se jako dobré matky a věčně se prohrabávat kupou povinností a jen zřídkakdy si najít „čas pro sebe“. Zkrátka chci, aby „čas pro sebe“ byl celý můj život. Chci toho moc? Myslím, že ne, že každá lidská bytost má na svůj život právo a nárok.

 

... celý článek si přečtěte tady.      

Staňte se součástí šamanského kruhu ...

5.9.2013

Milí přátelé, důvodem proč píšu tyto řádky, není ani tak propagace či snaha o obstarání si tučnější obživy, jako touha najít spolupracovníky, kteří by od září zasedli s námi u ohně v týpí a společně zkoumali témata Ducha v šamanském kruhu.

Co je to vlastně Šamanský kruh a čím se zabývá? Tradice zkoumat vědomí ve prospěch společenství, pro svůj vlastní růst a posun či pro svou potěchu je prastará. Všechny kmenová společenství mají skupiny těch, kteří se snaží uvidět o krok dál a vynést na svět dosud skryté poznání. Šamanský kruh je vlastně taková starodávná akademie věd, která však ke své práci používá šamanské metody, tj. zkoumá svět pomocí změněného stavu vědomí.

Šamanský kruh

 

Letos otvíráme už pátý Šamanský kruh. Jaká byla témata předchozích ročníků? Zkoumali jsme vnitřní i vnější prostor člověka, zkoumali jsme tabuizovaná témata v kolektivním vědomí a snažili se jim dát nové pochopení a obsah, hledali jsme, jaké jsou cesty za svobodou i vztah člověka k matce Zemi, na vlastní kůži jsme poznávali energetické vlastnosti lidského těla. Dotýkali jsme se smrti, nekonečna, záměru, vědomí, dvojníka, přátelství, času, celistvosti … Stavitelé příběhů, Doma na Zemi, Volání do druhého kruhu, Putování za svobodou. Každý rok přinesl své specifické čarovné poznání.

Ráda bych Vám prozradila, jak se bude jmenovat letošní kruh, ale ještě to sama nevím. Jsem jeho součástí jako každý jiný, jednou nohou uvnitř a druhou ven.  Něco však přeci jen vím … kruh, který se zanedlouho otevře, bude ryze šamanský a naučí nás umění jak navázat pevný, důvěrný vztah se světem za zraky, s šamanskými spojenci a dovednostem vedoucím k rozšíření vlastních možností o síly spojenců. Cesta šamanského kruhu vede tentokrát dolů do Dolního světa k branám léčitelským.

Šamanský kruh

 

Je nás patnáct souputníků a hledám ještě pět, kteří se připojí. Hledám ty, kteří už nechtějí spočívat na mělčině, a kteří mají odvahu vstoupit do hlubokých tůní vlastního nitra. Nehledám vyvolené, ale ty, kteří dokážou být ryzí a pravdiví. To je totiž největší dar, to je jediný nutný předpoklad k dobré šamanské práci. Nemusíte nic vědět, ale musíte mít odvahu dozvědět se. Jste to vy? Jsi to ty? Pak věz, že pro tebe tu sedím, tebe hledám a píšu v nočním tichu v Háji tyto řádky.

Tak to je myslím vše :)  Tak pokud se chceš dozvědět ještě víc, či cosi o organizaci podívej se prosím na naše stránky:  http://www.pristav69.cz/3-87_Celorocni-samanske-vzdelavani---SAMANSKY-KRUH----.htm

 

A za sebe, za Pavlíka, za celý šamanský kruh se těšíme v září na shledanou!

Markéta Švarcová, šamanka z Háje

 

Kontakt - tel: 775651220 nebo 482 311 972; poradna@pristav69.cz

Šamanský kruh splétá příběhy celého světa ...

16.3.2013

Šamanský kruh, který zasedl v týpí v tomto roce, je nad jiné mocný. Zabývá se prostory v kolektivním vědomí, v kterých je možný růst, posun. Hledá místa, do kterých lze zapsat nové. Je radost tam být. Sounáležitost, která tam vznikla, dává prostor nám všem se projevit, takoví jací opravdu jsme. (Aspoň za mě je to tak … když tak mě vyveďte z omylu :))) A čím se vlastně zabýváme? Novými možnostmi času, tím, co je vlastně smrt, přátelstvím mezi lidmi, záměrem, mocí a tím, jak se dá využít k rozšiřování vědomí člověka a neprobádanými oblastmi těla.

Máte-li chuť si přečíst článek na tohle téma, najdete ho … TADY

A ještě pár fotek z Šamanského kruhu … FOTOGALERIE

Zakládáme ŠAMANSKÉ CENTRUM na Konci světa

16.3.2013

Zakládáme nové Šamanské centrum v Háji na Konci světa, a jestli Duch bude na naší straně, vypadá to, že se tam v létě přestěhujeme. My už se nemůžeme dočkat! Je to tam vážně nádherné. Zapomenuté místo za Jizerskými horami. Místo, kde lišky dávají dobrou noc a kde Zem je ještě mocná. Skvělé pro naši duši i naši práci. A doufáme, že se tam bude líbit i Vám! Však už to tam taky pro Vás chystáme, co nám síly a peněženka dovolí :)))

 

A jak to tam vypadá, najdete … TADY ... a pokud Vás zajímá, jak probíhá rekonstrukce, můžete kliknout  … ZDE

Tak a teď jeden vážně zábavný příběh :)))

16.3.2013

Byl krásný slunný jarní den a na farmě bylo živo. Děti výskaly a dováděly, radovaly se ze života kolem. Ke statku se blížila postava a něco nesla na zádech. Děti se zastavily a dívaly se, kdo se to k nim blíží. Najednou zvolal nejmenší z nich: Táta, táta se vrací z trhu! A co nám asi nese?, povídá druhé dítko, když zahlédlo otce s pytlem na zádech. Děti se rozeběhly k otci a začaly na něj dorážet a vyptávat se, co na trhu koupil, a co že jim to nese. Otec se usmál, nadzvedl pytel s čímsi a povídá: Vše se brzy dozvíte. A teď upalujte za mámou, ať ví, že jsem se vrátil...

A jak to celé dopadlo se dočtete ... TADY

Slunovrat

15.3.2013

Doufám, že nikdo z těch, kteří se zúčastnili Šamanského slunovratu na Konci světa, nelitoval. Jídla bylo dost, teplo od ohňů i od kamen sálalo a přátelé všude kolem. Radostná setkání! Snad nikomu ani příliš nevadili ty drobné zmatky v organizaci. Každý dělal to, co uměl a slibuji, že všechny připravené soutěže a klání budete moci zažít jistě i příští rok :) Nemohu mluvit za všechny, ale já jsem byla velmi ráda, že jsem dočkala východu Nového Slunce. Bylo nádherné pozorovat, jak temnota slábne a světlo postupně ozařuje všechny kouty. Slunce jsme přivítali jak jinak než šamanským bubnováním. Něco se dokončilo a něco otevřelo. Těším se na vše, co přichází…

Všem Vám, kteří jste dorazili, ze srdce děkujeme za pomoc i za to, že jste vážili cestu až na Konec světa do Háje a moc se těšíme na další setkání!

Pavel a Markéta

 

                                FOTKY ZE SLUNOVRATU si můžete prohlédnout TADY!!!

Chcete se dozvědět naše názory a postoje k šamanismu? Zveme Vás na naše stránky na facebooku!

10.3.2013

Klikněte prosím ZDE.

Čas naplněný po okraj

28.12.2012

 

Podzim. Starý muž a starý strom spolu dívají se do kraje. Krásně je. Přešlo už hodně zim, ale kosti cítí, že tahle bude poslední. Vítr se uklidnil, nastalo ticho. Tolik let plných života a tolik prázdných. Smutno po nich. Muž ztěžka oči zavírá, teď už ví. Kdyby se tak mohl vrátit zpátky a naplnit je příběhem. Jinak. S jiným koncem. S koncem, který by i v podzimních dnech u srdce hřál. Zavírá oči ještě jednou. Víčka pevně tiskne k sobě a cítí sílu větví stromu. Smyčka času se napíná, natahuje a najednou lup, praská. Muž vstupuje do místnosti. Jiná slova derou se z jeho úst. Činy, obětí, dojetí. Prázdné se stává plným. Díky za dar říci slova, která kdysi nevyslovil, dokončit to, co zůstalo ležet. Prázdný čas naplnit po okraj. Díky strome za tento dar. Otvírá oči a mír se rozlévá krajinou. Vítr se zvedá, je čas. Jejich míra je navždy naplněna.

Markéta Švarcová    

Podzimní čaj - vyčistěte si svůj organismus na zimu!

4.12.2012

Blíží se zima a nastal čas si pořádně uklidit. Ve svém úklidu nezapomeňte také na své tělo, které potřebuje odbourat a vyčisti všelijaké škodliviny, které do sebe nachytalo. K tomuto účelu se skvěle hodí tento podzimní čistící čaj.

Smícháte ve stejném poměru:

 

Ostropestřec mariánský plod

Třezalka tečkovaná nať

Rdesno ptačí nať

Řepík obecný nať

Měsíček lékařský květ

Vřes obecný nať

Hluchavka bílá květ

 

Hrst směsi zalijete litrem vroucí vody, budete vařit 7 min. a pak přecedíte. Můžete osladit, ale ne medem. Pijte tři týdny alespoň dva šálky denně a pak po zbytek zimy dvakrát týdně. Tento čaj je vhodný pro celou rodinu a tak nezapomeňte i na své ratolesti.

Přečtěte si celý článek o podzimní očistě organismu ...

Ochraňte svůj rod pomocí rituálu.

28.9.2012

Neběží váš život jako po másle, občas zaskřípe, nebo je to stále jak z louže do bláta? Máte někdy ten pocit, že se vám smůla na paty přímo lepí? Pak je na místě, ptát se proč.

Příčin může být samozřejmě hodně a klidně by se jimi dal zaplnit celý tenhle web. Ale pravdou je, že za velkou část našich neúspěchů může to, z jaké rodiny pocházíme. Ne snad, že by naše rodiče nestály za nic, ale zkrátka nás naši předci dostali do úzkých. Mám na mysli hlavně různé návyky, dobře míněná rodinná moudra a omezení, které nám brání dělat věci lehce a s nadhledem. Říká se, že nás ovlivňují předci až šest kolen dozadu. A to je fakt síla! Dá se vůbec změnit jejich vliv na nás a naše životy? Samozřejmě, že dá, ale někdy je to trochu fuška!

Tady najdete celý článek: Kletba nebo jen špatné rodinné návyky? 

Ptáte se po smyslu života? Nabízím Vám odpověď.

3.9.2012

Jistě to znáte, každý ho hledá … ale jak to vlastně všechno doopravdy je? A je vůbec důležité pro náš život a naše prožívání vědět, zda nad námi sedí Bůh nebo někdo jiný? Universum, Jehova, Zeus, nějaký marťan nebo kdo vlastně… Lidský život může mít přeci mnoho podob a mnoho smyslů. A je vůbec nějaká jednotná univerzální a tedy veskrze „pravdivá“ odpověď?

Přečtěte si celý článek ...

Tak a Ezoterické léto 2012 je za námi

23.8.2012
Prohlédněte si pár fotek z POTNÍ CHÝŠE

11.7.2012

Najdete je .......... ZDE

Poutníkův deník uzavírá Kruh...

8.6.2012

Proběhlo poslední desáté setkání DOMA NA ZEMI. Kruh se uzavírá. Jsme připraveni překročit, otevřít si a uvidět nové obzory. Před námi je posladní ... cesta vize. Kdo ví, co uvidí? Nové se otvírá ... Místo pro jiný svět. Podíváme se do jeho očí...

Je zapotřebí dát do uzlíčku to, co jsme už našli a vzít s sebou. Budem to nutně potřebovat. Leží v tom naše síla k přechodu.

 

Poslední úkol:

Napsat Poutníkův deník s názvem Doma na Zemi a podtitulem Zápisky z "???" cesty. (např.: Zápisky z cesty Nositelky dobré nálady) Napíšete do něj všech deset cest ze seminářů. Pokud některé nemáte, je potřeba dodělat. Případně to můžete ještě rozšířit o poznámky, obrázky ... jak je libo. Ale deset kroků, na těch to stojí. Bude to kniha, krásná čarovná kniha, ne pár listů papíru :) Vytvoříte dva stejné nebo podobné exempláře knihy. Jednu vezmete na Vizi a druhou dáte tomu, komu patří. Nic nebudete vysvětlovat, komentovat, zdůvodňovat. Řeknete jen, že je léčivá.

Jak zjistíte ??? tedy koho jsou to zápisky z cest. Dozvěděli jsme se, co nabídne každý z nás oplátkou za sílu Zemi. Je teda zapotřebí si dodělat cesty z posledního setkání... tam se vše dozvíte.

 

Tak a to je vše. Moc se tedy těšíme ve středu 4. července večer na shledání! Kdy a kde a co s sebou pošleme příští týden.

Markéta a Pavel

Již opět chytáme EZOTERICKÉ LÉTO !!!

22.5.2012

Už druhým rokem chystáme setkání těch, kteří si chtějí rozšířit obzory. Minulý ročník se velmi vydařil a proto se i tentokrát sejdeme v chalupě uprostřed přírody. Na programu budou tři dny přednášek a workshopů. Setkáte se se zajímavými lidmi a dozvíte se informace z astrologie, tantry, šamanismu, magie a budeme i tentokrát pracovat s tělem. Termín je jasný, ale přesný program se ještě dolaďuje.

Prohlédněte si fotografie z minulého ročníku ZDE

 

Termín: 17. - 19. srpna 2012

 

Pokud budete chtít přijet, přihlaste se prosím včas na mailu poradna@pristav69.cz , místa jsou omezená!

Domácí úkol na setkání šamanského kruhu.

22.5.2012

Dokončení minulého setkání DOMA NA ZEMI 9:

1. Dotýkali jsme se vůle ve smyslu královském ... Toto je má vůle! ... Poznávali jsme její nastavení, mechanismus jakým funguje a její vztah k tvorbě. Toto téma mějte prosím v pozornosti celý měsíc. Zapište si a případně konzultujte své poznatky. Stopujte vůli a slova patřící k tvorbě. Na setkání přineste zprávu.

2. Zjistěte si svůj devátý krok. Vydejte se do Dolního světa, zavolejte spojence a s ním k Jezeru, kde žije Paní z Jezera. Vstoupit do Jezera a zavolat paní z Jezera. Záměr: " Jaký má být můj devátý krok na cestě za poznáním pravidel Země?" Napsat poetický text "Můj devátý krok".

 

Termín posledního setkání:

2. – 3. června a pak už jen CESTA VIZE ...

 

S rozechvěním čekáme :)

Pavel a Markéta

ÚD (úkol domácí) pro šamanský kruh :)))

1.5.2012

Dokončení minulého setkání DOMA NA ZEMI 8:

1. Zcela nečekaně :) vzal tento seminář obrat a tak možná bylo pro Vás trochu náročné sledovat naše téma … LEHKOST. Každopádně si napište a přineste své postřehy. Případně si udělejte cestu: za spojencem, ke Stromu života, najít Dveře do jiného světa, vstoupit a říci: „Mým záměrem je poznat lehkost.“ Na setkání přinést zprávu.

2. Zjistěte si svůj osmý krok. Vydejte se do Dolního světa, zavolejte spojence a s ním k Jezeru, kde žije Paní z Jezera. Vstoupit do Jezera a zavolat paní z Jezera. Záměr: " Jaký má být můj osmý krok na cestě za poznáním pravidel Země?" Napsat poetický text "Můj osmý krok".

3. Nachystejte si bříška, protože nás v sobotu čeká gurmánské poznávací pohoštění u LinXiaoYan.

 

Termín posledního setkání:

2. – 3. června a pak už jen CESTA VIZE ...

 

S radostí v srdci Vás čekáme!

Pavel a Markéta

Cesta šamanského léčitele

24.4.2012

Fotografie ze semináře Cesta šamanského léčitele najdete TADY!

Dojmy z veletrhu Esoterika 2012

24.4.2012

Tak jsme se vystavovali na veletrhu Esoterika 2012… A naše pocity? Bylo to tam bezvadné! Pan Hemelík a jeho veletrh jsou rok od roku lepší. Akorát v programu nebylo alespoň pro mě zas tak moc pecek. Myslím, že je to díky tomu, že přednášky byly letos zpoplatněny, a velká část z nich byla spíše o sebeprezentaci přednášejících než o předávání poznání … ale pravda je, že jsem byla pořád na stánku a tak jsem slyšela jen občas nějaké úryvky, které na mě tak působily. Jediné, co mi trochu chybělo, byl tanec. Škoda, asi už nezbyly peníze. Co se týká návštěvníků, nejlepší byl pátek. Milí lidé, ti hledači … v neděli se to trochu zahustilo. Dorazilo hodně plejáďanů, uf ufounů. Ale celkově byl festival velmi zábavný a pestrý. Spousta krásných inspirativních lidí a s láskou dělaných okouzlujících věcí.

Ráda bych se omluvila těm, na které nám nezbyl čas, a poděkovala všem, kteří se na nás s důvěrou obrátili. A doufám, že naše rady pomohou a neuškodí …

Příští rok se těšíme zase na shledanou!

m a p

 

Proč se ty lidi bouří?

25.3.2012

Přemýšlel jsem o tom, proč lidé začínají být nespokojení s vládou v naší krásné zemičce. Člověk by řekl, že jsme se dostali do situace, kdy občané hledají změnu. Ale jakou? Trochu mi to připadá, že tady pořád straší bolševik a lidé mu neustále skáčou na lep. Češi se zkrátka asi neumí rozhodovat sami a neustále k tomu potřebují nějakého prostředníka. Kupují levné potraviny, oblečení a vše, co jen zavání nějakou slevou, nehledíc při tom na kvalitu. Když si my nedovolíme komfort, tím pádem se nemůžeme divit, že ho nedostáváme ani od našich zmocněnců na radnicích a ve vládě.

Ztotožňujeme se s tím, co si kdo myslí. Nežijeme svůj vlastní příběh, ale ten, který nám předkládají, že máme žít. A náš vlastní život? Ten se pohybuje téměř výlučně ve vzpomínkách nebo v očekáváních, v neustálém posuzování a přemýšlení o minulosti, nebo v barvitém představování si budoucnosti. Nejsme ochotni přijímat přítomný okamžik. Toto nutkání u nás vzniká, protože minulost nám dává pocit sounáležitosti a budoucnost nám slibuje spásu. Obojí je hloupost. Pokud se náš život nachází v nepořádku, tak jenom proto, že jsme ještě nezačali akceptovat řád přírody a sami sebe. Teď, v tuto chvíli!

Jestliže se necítíte svobodní, tak jenom proto, že jste se ještě nepřiznali ke své vlastní svobodě a čekáte, až vám ji někdo daruje. A to se načekáte!!! Co tedy s tím? Je potřeba být k sobě zodpovědný a dělat vždy činy, které jsou se mnou v souladu. Nikdy nekoupím nic, s čím nesouhlasím, nikdy neudělám nic, s čím nesouhlasím a nikdy nevolím toho, koho neznám.

Moc je v našich rukou!

Váš šaman Pavel Švarc

Šamani z kruhu, dobře se připravte na další setkání :)))

25.3.2012

Dokončení minulého setkání DOMA NA ZEMI 7:

1. Celý měsíc věnujte pozornost Stromům. Kdo vlastně jsou? Jaké místo na Zemi zastávají? Pokuste se jim naslouchat, každý je jiný a jiné vypráví… Pokuste se slyšet jejich píseň (Můžete si udělat cestu za stromem a zapsat si jeho píseň). Poznamenat postřehy a sdílet. Na další seminář přinést Zprávu o tom, jak mě ovlivňují stromy.

2. Před dalším setkáním tak jako vždy si udělat šamanskou cestu. Nejprve si však přečtěte zápisky i úkol z minulého semináře a pak se vydejte do Dolního světa, zavolejte spojence a s ním k Jezeru, kde žije Paní z Jezera. Vstoupit do Jezera a zavolat paní z Jezera. Záměr: " Jaký má být můj sedmý krok na cestě za poznáním pravidel Země?" Napsat poetický text "Můj sedmý krok".

 

Termín dalšího velikonočního setkání:

7. - 8. dubna

 

Dlouho jsme se neviděli :((( Už se na vás MOC těšíme a posíláme jarní pozdravení všem!

Pavel a Markéta

Jsem pohanem bez viny ...

11.3.2012

Nemám ráda označení pohan. Možná ti vzdělanější než jsem já, vědí, kde se přesně vzalo, ale pro mě to znamená nést hanu, tj. jakousi vinu, hanbu … Obecně označuje ateisty, v lepším případě polyteisty, předcházející před lepší, vyspělejší vírou v jednoho boha, nebo jinověrce obecně. Padá na ně hana. Za co vlastně a proč? Za odlišné vnímání světa? A v tom to právě leží …

Více se dozvíte, pokud si přečtete celý článek! ...    klikněte TADY

Zpráva pro přátele z šamanského kruhu ...

22.2.2012

Dokončení minulého setkání DOMA NA ZEMI 6:

 

1. Přinést dar Trpaslíkům a poděkovat jim za jejich pomoc.

2. Pokračujeme v poznávání pravidel Země… Tento měsíc zkoumáme "Přírodu" Dotýkat se jí jako celku, všímat si jejího dechu, rytmu, pravidel. Zkoumat naši vazbu k ní. Co v sobě zahrnuje a jak k nám promlouvá? Postřehy zapsat a sdílet. Na další seminář přinést Zprávu o tom, jak mě ovlivňuje příroda.

3. Urazili jsme cestu do polovic a tak je dobré udělat si rekapitulaci ... Přečíst si předchozích pět kroků a zamyslet se na tím, co se v nás se posunulo a případné resty dodělat :))) Před dalším setkáním jít na šamanskou cestu: V Dolním světě, zavolat spojence a s ním k Jezeru, kde žije Paní z Jezera. Vstoupit do Jezera a zavolat paní z Jezera. Záměr: " Jaký má být můj šestý krok na cestě za poznáním pravidel Země?" Napsat poetický text "Můj šestý krok".

 

Další setkání:

3. - 4. března

7. - 8. dubna

5.- 6. května

2. - 3. června

a nakonec zakončení ročního cyklu: 4. - 8. července - Cesta hledání vize

 

 

 

Přejeme krásné dny vedoucí k jaru ... a těšíme se na Vás!

 

Pavel a Markéta

 

 

Máte rádi pohádky? A víte, co v sobě ukrývají?

22.2.2012

Máte rádi pohádky? Vzpomínáte na chvíle, kdy jste zachumláni pod peřinou trnuli hrůzou, jak ten kouzelný příběh dopadne? A spolu s okouzlujícím hrdinou létali na létajícím koberci, hledali prsten na mořském dně, bojovali s draky nebo milovali odvážné prince? Pohádky to jsou skutečné živé příběhy, které k nám doputovaly z dávných dob lidské historie.

Přečtěte si celý článek: Zázrak - přirozená součást našeho života


Láska je začátek našeho života ...

22.1.2012

V životě, se nám dějí různé situace, které, jak se říká, nám ten život pěkně znepříjemňují. Skoro každého člověka, který se zabývá jen trochu svým životem, pravděpodobně napadne: „No to už je takový osud, už to tak musí být.“ Já si ale myslím, že je to trochu jinak.

Více se dozvíte ZDE!

Zpráva pro přátele z šamanského kruhu ...

21.1.2012

Dokončení minulého setkání DOMA NA ZEMI 5:

1. Napsat a poslat všem text: „Kapitánem na své lodi“

2. Pokračujeme v poznávání pravidel Země…Všímat si a zkoumat oheň. Jakou má moc, jaké dary přináší a co pro nás, jako lidskou bytost, znamená přátelství s ohněm. Postřehy zapsat a sdílet. Na další seminář přinést Zprávu o tom, jak mě ovlivňuje oheň.

3. Před dalším setkáním si udělat šamanskou cestu: Jít do Dolního světa, zavolat spojence a s ním k Jezeru, kde žije Paní z Jezera. Vstoupit do Jezera a zavolat paní z Jezera. Záměr: " Jaký má být můj pátý krok na cestě za poznáním pravidel Země?" Napsat poetický text "Můj pátý krok".

 

Další setkání:

4. - 5. února 2012

Přejeme dny plné inspirace a těšíme se na Vás!

Pavel a Markéta

 

Konec světa: Co nám přinese rok 2012?

5.1.2012

A je to tady! Vstoupili jsme do roku 2012 a pomyslný „Konec světa“ se už začíná odpočítávat. Zmocňuje se Vás určitá nervozita, strach, očekávání nebo je Vám to úplně fuk? Každopádně, ať už se stavíte k této otázce jakkoliv, nemohla vás tato katastrofická informace minout.

Celý článek hledejte ZDE!

Zimní slunovrat je nejdůležitější den pro všechny ty, kteří naslouchají rytmu Země.

26.12.2011

Sešli jsme se a pokusili naslouchat prastarým tradicím, podle kterých právě na Slunovrat v nejdelší noc v roce umírá staré Slunce a s ránem se rodí nové. Lidé udržovali celou noc ohně, aby tma nepohltila navždy Zemi a aby se mohla životodárná plodivá síla opět na Zemi vrátit. V tento den vstupuje Slunce do svého nového roku a s ním i naše životy. Pokusili jsme se napřímit jejich směr...

Podívejte se na pár fotek z akce ... klikněte ZDE.

Zpráva šamanskému kruhu - úkol na příští páté setkání.

14.12.2011

Dokončení minulého setkání DOMA NA ZEMI 4:

1. Každý den si zapsat to, jak mě ovlivňuje voda. Co přináší, co odnáší a jaké to je se s ní dostat do kontaktu. O čem nás učí? Komunikovat o vodě s lidmi z kruhu.  Na další seminář přinést Zprávu o tom, jak mě ovlivňuje voda.

 

Voda snímá moje břímě,

já jsem v tobě, ty jsi ve mně.

 

2. Před dalším setkáním si udělat šamanskou cestu: Jít do Dolního světa, zavolat spojence a s ním k Jezeru, kde žije Paní z Jezera. Vstoupit do Jezera a zavolat paní z Jezera. Záměr: " Jaký má být můj čtvrtý krok na cestě za poznáním pravidel Země?" Napsat poetický text "Můj čtvrtý krok".

 

A máte-li chuť, hledejte na hranici obzoru …

 

Další setkání:

7. - 8. ledna 2012

 

Přejeme klidné dny a těšíme se na Vás!

Pavel a Markéta

Je mnoho míst, kde lidská bytost ztrácí část duše...

18.11.2011

Snaha o předčasné ukončení těhotenství je na světě stejně dlouho jako těhotenství samo. V různých dobách byl k tématu potratů různý přístup, někdy přísný, jindy liberální, ale většinou v podstatě závislý na celkovém postavení a svobodě žen ve společnosti. Co však zůstává od počátku podobné, je dopad potratu na duši ženy. Tohle téma je pro naši „civilizovanou“ společnost v podstatě tabu.

Přečtěte si článek: Při potratu žena ztrácí část své duše.

Nezapomeňte na domácí úkol ze semináře DOMA NA ZEMI 3.

9.11.2011

Dokončení minulého setkání DOMA NA ZEMI 3:

1. Každý den si zapsat to, jak mě ovlivňuje vítr. Co je zač, kde se bere a jaký má vztah k Zemi. Poslouchat, co přináší a odkud. Komunikovat o tomto tématu s lidmi z kruhu.  Na další seminář přinést Zprávu o tom, jak mě ovlivňuje vítr.

2. Před dalším setkáním si udělat šamanskou cestu: Jít do Dolního světa, zavolat spojence a s ním k Jezeru, kde žije Paní z Jezera. Vstoupit do Jezera a zavolat paní z Jezera. Záměr: " Jaký má být můj třetí krok na cestě za poznáním pravidel Země?" Napsat poetický text "Můj třetí krok".

 

Další plánovaná setkání:

3. - 4. prosince 2011

7. - 8. ledna 2012

 

Přejeme dobrý vítr a těšíme se na Vás!

Pavel a Markéta

Zajímá Vás šamanská léčba, ale nechce se Vám na seminář?

9.11.2011

Šamanská léčba: „Medicíno, chceš-li se inspirovat od šamanů, musíš uvidět to podstatné!“

Jako lidé žijící v moderní společnosti si jen těžko umíme představit, že nemoci našeho těla lze léčit i jinak, bez použití diagnostických přístrojů, chemických léků, sterilních chirurgických zákroků. Je pro nás v podstatě nepředstavitelné, že by někdo mohl například tancem, zpěvem a bubnováním vyléčit naše neduhy. Ale šamani dosahují ve svých léčbách překvapivé úspěšnosti! Jak to dělají? Jak je to vůbec možné?

Celý článek najdete ZDE !


Autor ilustrace: Pavel Čech

Jste unavení, bez energie?

30.10.2011

Rozhovor pro internetový magazín ŽENA-IN: Důvěřovat svému talentu se prý vyplatí …

S šamany Markétou a Pavlem Švarcovými jsme se tentokrát bavili o důvěře člověka k sobě samému. Dozvěděli jsme se, že každý má své vnitřní předurčení a právě díky tomu, že za ním nejde, se cítí unavený a bez energie…

Poodhalili jsme roušku tajemství svobody a rovnoprávného života. Každý člověk má, podle nich, své místo v kruhu ostatních lidí a je pro ostatní svým posláním užitečný. Problém je ale v tom, že málokdo své místo nalezne.

 

Celý rozhovor na ŽENA-IN.cz ...

Prohlédněte si pár fotek z Ezoterického festivalu

29.10.2011

Výstaviště v Českých Budějovicích už druhým rokem pořádá v rámci Veletrhu HOBBY podzim ezoterický festival. V minulém roce probíhal pod záštitou Věštírny Květy Fialové a v tomto roce ho pořádal náš Zlatý střed.

Prohlédněte si pár fotek z tého bezva akce :)   najdete je zde ve FOLOGALERII

Poslední dobou se často diskutuje otázka, zda rodit doma. ANO či NE?

12.10.2011

Šamanismus je i návrat k přírodě. Ale jsme na to připraveni? Porod doma nabízí pro příchod dítěte přirozenější prostředí. Může znamenat méně stresu, pro matku i dítě. Ale nemusí tomu tak být vždy. Pokud je všechno v pohodě je to paráda, ale před časem u nás byla jedna klientka, které dítě při domácím porodu zemřelo. Je pravděpodobné, že by se tak stalo i v porodnici, ale nechtěla bych nést její úděl. Nesmírný pocit viny ... Každý má právo si vybrat, ale já bych se zkrátka doma rodit bála :)

Před časem jsem napsala článek o tom, proč porod bolí. Třeba by Vám mohl přijít k chuti ... najdete ho ZDE!

 

Nezapomeňte na domácí úkol ze semináře DOMA NA ZEMI 2.

11.10.2011

Dokončení minulého setkání DOMA NA ZEMI 2.:

1.Každý den si zapsat to, jak mě ovlivňují kameny. Nejen ty z pole, ale všechny kameny v našem světě ... a že jich je :) Pokusit se s nimi navázat kontakt, naslouchat, co v tichu a z hloubky vyprávějí. Až budete tušit, zavolat nebo napsat lidem z pracovní skupiny a bavit se o tomto tématu. Na další seminář přinést Zprávu o tom, jak mě ovlivňují kameny.

2. Před dalším setkáním si udělat šamanskou cestu: Jít do Dolního světa, zavolat spojence a s ním k Jezeru, kde žije Paní z Jezera. Vstoupit do Jezera a zavolat paní z Jezera. Záměr: " Jaký má být můj druhý krok na cestě za poznáním pravidel Země?" Napsat poetický text "Můj druhý krok".

 

Další setkání bude 5. - 6. listopadu 2011

 

Přejeme hezký podzim a těšíme se na Vás!

Pavel a Markéta

Podívejte se na pár fotek ze semináře DOMA NA ZEMI2.

6.10.2011

Chcete vidět pár fotek ze semináře? Klikněte ... ZDE 

Nezapomeňte na domácí úkol ze semináře DOMA NA ZEMI 1.

21.9.2011

Jste součástí šamanského kruhu? Pak se nezapomeňte dobře připravit na další společné setkání!

 

Dokončení minulého setkání DOMA NA ZEMI 1.:

  1. Každý den si zapsat to, jak mě ovlivňuje počasí. Až budu tušit, zavolat lidem z pracovní skupiny a bavit se o tomto tématu. Na další seminář přinést Zprávu o tom, jak mě ovlivňuje počasí.
  2. Udělat "můj první krok" na cestě za poznáním Země (výsledek poslední šamanské práce na semináři).
  3. Jít do Dolního světa, zavolat spojence a s ním k Jezeru, kde žije Paní z Jezera. Vstoupit do Jezera a zavolat paní z Jezera. Záměr: Napsat poetický text "Můj první krok".

 

Těšíme se na Vás

Pavel a Markéta

Skončilo EZOTERICKÉ LÉTO 2011

21.8.2011

Všem, kteří se zůčastnili děkujeme a těšíme se na další setkání s Vámi!!!

 

A co nám o celé akci napsala Jitka Vaníčková?

 

Ezoterické léto 2011

 

Jitka VaníčkováLidská duše má neméně tolik pokojů, pokojíčků a průhledů jako chalupa v Radechové u Náchoda, na kterou se sjelo 32 lidí, 3 děti a pes. V harmonické krajině, v blízkosti makových polí jsme se chtěli dozvědět něco nového o metodách, jak pomoci sobě a svým blízkým. Na první pohled nesourodá společnost metod vědeckých a věšteckých - chcete-li magických. Při dalším pohledu však promyšlený souhrn prvků, jak se dozvědět něco nového o sobě a o své budoucnosti, prvků léčebných, které ovlivní moje zdraví a tím další kvalitu žití a prvek poslední - a sice šamanismus, vhled do sebe, najití sebe - svého Já. Všechny přednášky měly informativní charakter a  kdo měl štěstí a na koho se dostalo, ten mohl i tyto metody na sobě vyzkoušet. Jednalo se o metodu EFT, kterou nám názorně ukázala Eva Portlová, metodu  Rekonektivní energie od Jana Zemana, vyzkoušeli jsme si Automatickou kresbu, kterou nám vysvětlila Zuzka Mejšnerová. Se svými kouzly přispěla Wargana a do tajemství Tarotových karet nás zasvětila Renata Marie. Protažení těla a vědomou práci s ním nám ukázala fyzioterapeutka Lenka Spěváčková. Co máte vepsáno v dlaních, nám prozradila šamanka Markéta Švarcová a spolu s jejím šamanem - manželem Pavlem byli průvodci celým víkendem. V dáli šumělo makové pole a večer, když se snesla tma a vyšel měsíc v úplňku, jsme byli účastníky výjimečné síly kruhu, symbolu nekonečna. Rituál světla a bubnů umocnil prožitek, že se mohu vědomě stát tvůrcem svého života. Sílu najít sebe má každý z nás.

 

Prohlédněte si také fotografie z Ezoterického léta - ZDE

 

Nastal čas DOKONČIT!!!

21.8.2011

Roční cyklus seminářů Volání do druhého kruhu měl devět setkání a byl ukončen Tancem Slunce. Zde je úkol pro ty z Vás, kteří patří do šamanského kruhu:

Přečíst si zápisky z celého roku a vzpomenout si.

Jít za spojencem do dolního světa, aby mě dovedl k Vlčici, která sedí na Okraji a hlídá Bránu do druhého kruhu. Vstoupit do Brány a jít za tím, kdo ke mě patří. Poprosit ho, aby mě dovedl do kruhu, k těm, kteří už zasedli. Při vstoupení říci své Jméno.

Mým záměrem je snít sen soběrovných.

Mým záměrem je zavolat k sobě soběrovného ... tj. Rovníka :)))

 

Napsat zprávu: "Markéty" zpráva o Volání do druhého kruhu... a poslat všem.

 

Konečný termín na dokončení je 28.8. - takže zbývá poslední týden.

 

Držím palce, přeji hodně sil a moc se těším!!!

 

Další, nové setkání bude 10. - 11. září 2011

 

 

Přečtěte si podrobný program Ezoterického léta

29.7.2011

Pokud se opravdu chcete dozvědět, co jsme pro Vás za program připravili, musíte ještě jednou kliknout ... a to ZDE !!!

Šamanismus je často spojován s užíváním posvátných drog...

29.7.2011

Šamanismus je často spojován s používáním halucinogenních látek. Skoro každá šamanská kultura má svou posvátnou drogu, kterou využívá k navození změněných stavů vědomí, k rituálním účelům, k šamanskému zasvěcení … Někdy se dokonce zdá, že šamanismus a posvátné drogy nejde od sebe tak docela oddělit. A je fakt, že i za znovuobjevením šamanismu pro naši civilizaci, je patrná snaha o obhájení užívání „lehkých“ drog, s tím, že jde o návrat k přírodě a k přírodním metodám zkoumání reality. Šamanismem se už dlouhou dobu zabývám a tak bych ráda napsala něco o tom, jak to s posvátnými drogami vlastně je, k čemu slouží, jak s nimi šamani přírodních národů pracují a zda se dá bez nich obejít.

... celý článek

Nekonečné vody života - Žďár

4.7.2011

Na krásném statku ve Žďáru nad Sázavou proběhl seminář. Chcete-li prohlédněte si pár foteček z akce... Najdete je ZDE.

Zpráva o tom, co jsme se dozvěděli na Tanci slunce

24.6.2011

Tanec slunce je prastarý obřad, opředený mnoha fascinujícími příběhy. Obřad s tradicí a velmi složitými, pro nás často nepochopitelnými, rituály. Když nás jeden dobrý kamarád Robas požádal o šamanské vedení při tomto obřadu, byli jsme zaskočeni. Jsme sice šamani, ale máme vůbec právo vstoupit na toto posvátné území? Přítelovu prosbu nešlo nepřijmout. Ale přesto jsme tuto výzvu vnímali jako něco, čemu tak docela nerozumíme. Nerozumět se však nakonec ukázalo být naší velikou výhodou :) 

Celý článek ...

Chystá se Festival věštění Květy Fialové v Lysé nad Labem.

21.6.2011

Ve dnech 14. - 17. července 2011 bude Výstaviště v Lysé nad Labem hostit Věštírnu Květy Fialové, s kterou také spolupracujeme. Můžete si nejen nechat vyložit karty nebo se poradit, ale také si poslechnout přednášky a semináře, které tam budeme mít:

Základy šamanismu - Pavel a Markéta Švarcovi

 Kde se šamanismus vzal a jaká je vlastně jeho podstata? A může s něčím pomoci „modernímu“ člověku? O tom se budeme bavit a také se naučíme něco málo z technik starých šamanů. Naším průvodcem na této cestě budou šamanské bubny. Seminář je zážitkový a budete –li chtít, setkáte se i se svým silovým zvířetem.

Rituály – mosty do nové etapy života - Pavel a Markéta Švarcovi

Lidský život prochází místy, která jsou branami do nového. Takovými místy jsou například : zrození, dospívání, svatba, smrt. Staří znali důležitost těchto bran, znali i mosty, které těmito místy vedou. A my? O tom, co nám způsobuje zapomnění tohoto vědění.

Základy šamanského léčení - Pavel a Markéta Švarcovi

Na šamanském semináři se naučíme vstupovat do kontaktu se světem našich spojenců. Dotkneme se základů šamanského léčitelského umění. Naším průvodcem na této cestě budou šamanské bubny. Seminář je zážitkový a jeho součástí bude také praktická ukázka šamanské léčby.

Přijďte, těšíme se na setkání s Vámi.

Markéta a Pavel

Nemoc není náhoda - rozhovor s Pavlem pro Chytrou ženu

15.6.2011

Země je krásné místo pro život. To si myslí šaman Pavel Švarc, který v ohledu života i vztahu k zemi zjistil mnoho. Všechno tak používá ve svém poradenství a praxi, kde se často věnuje léčení a vyrovnávání energie. V současnosti se víc zaměřuje na děti a rodinné vztahy, což ho přitahuje. Ale proč se vlastně stal šamanem?

Celý rozhovor najdete na Chytrá žena. cz ...

Dokončení ročního cyklu seminářů Volání do Druhého kruhu

6.6.2011

Ráda bych za to, co se událo, poděkovala všem ... kruhu, Vám, kteří jste do společného vložili sebe, spojencům, těm, kteří k nám patří a hlavně těm, kteří už zasedli a nechali nás vstoupit. Nejen za to, co se událo, ale i za to, co se děje už od věčnosti na Zemi. Jsem ráda, že tu žiji!

Uvidíme se na Tanci slunce a prosím do 14.8. o napsání textu: "Zpráva o Volání do druhého kruhu". Adresy pošlu.

 

 

Nezapomeňte na úkol ze semináře Volání VIII.

26.5.2011

 

Příští a poslední setkání bude 4. – 5. 6. Jak dokončíme bude záležet na našem záměru, pozornosti a na naší síle. Proto přijďte prosím dobře připraveni!

 

Dokončení minulého setkání:

Jít za tím, kdo ke mě patří a požádat ho, aby mě dovedl za Pánem času. Tomu říci svůj záměr: Nauč mě slyšet tvůj hlas. Pak napsat poetický text „Slyším čas.“

 

Těšíme se na Vás

Pavel a Markéta

Právě o nás vyšel článeček na žena-in.cz ...

9.5.2011

Čím může být šamanismus užitečný člověku „moderní“ doby?

 

Na jakých základech funguje a co vám nabízí 1. Profesionální šamanská poradna Přístav 69, to si můžete přečíst v této novince. Poradnu vedou Markéta a Pavel Švarcovi, které znáte ze stránek magazínu...

 

Civilizace šponuje lidskou psychiku na plné obrátky. Pokrok, pohodlí a zdánlivá materiální jistota to jsou pěkné věci, ale co na to lidská duše? Jak se jí v tomto světě žije? Člověk vyšel z přírody a tím, že ji ztrácí, ztrácí i pevnou půdu pod nohama. Civilizace člověku dává ale bere mu mnohé - jistotu sám v sebe, jeho přirozenost, divokost, sílu, ale především čas…

více naleznete na zena-in.cz

Naše články právě vyšly v nové Meduňce

28.4.2011

Květnová meduňka je celá věnovaná Lásce. Když redaktoři sestavovali její obsah, vzpoměli si i na nás. Jsme rádi, že tam uveřejnili naše texty. 

Máte -li chuť si je přečíst, pospěšte si Meduňku koupit!

Nezapomeňte na úkol ze semináře Volání VII.

11.4.2011

Příští setkání bude 21. - 22.5. a pokusíme se překlopit se na druhou stranu. Své vnímání, své tělo ...

Dokončení minulého setkání:

Každé ráno si vzpomenout na to, kdo jsem (výsledek šamanské cesty ze soboty) a až to budu vědět, koupit si dar. Před příštím setkáním podniknout cestu:

Jít za tím, kdo ke mě patří, vzpomenout si, kdo jsem a poprosit toho, kdo ke mě patří, aby mě dovedl do mé krajiny. Na příští setkání přinést poetický příběh "Život je moje cesta".

 

Těšíme se na Vás

Pavel a Markéta

Esoterika 2011

11.4.2011

Vážení a milí přátelé, bylo nám velkým potěšením se s Vámi setkat na našich seminářích na Veletrhu Esoterika 2011 na pražském Výstavišti v Holešovicích. Pokud si chcete prohlédnout pár fotek, najdete je ZDE.

S pozdravem a přáním krásných dnů.
Pavel a Markéta Švarcovi

Nezapomeňte na úkol ze semináře Volání VI.

16.3.2011

Minule jsme se zabývali tématy záměr a tím, jak se k němu co nejefektivněji dostat. Zjistili jsme, že pozice vynálezce, toho, kdo tvoří, je postavena na základě střídání pozic snivce a stopaře. Ve hře je však také vůle  a na tu by bylo dobré si posvítit.

Pokud příště přijdete, nezapomeňte na úkol:

Dokončení: Podniknout 3x cestu za tím, kdo ke mně patří, vzpomenout si na oblast, kde leží moje tvorba, snít svůj záměr a uvědomit si místo, kde mám k sobě připojené vlákno záměru.

Na příště donést poetickou zprávu Vysněný záměr a info o tom, co se nového ve vztahu k tvorbě (cestě k záměru) událo.

Nezapomeňte na úkol z Volání V.

8.3.2011

V běžném životě 5x čelit neznámému jako čaroděj (neznámo zatlačí - uvědomím si přechod - stane se) Přinést zápis zázraků a nakreslit můj Přechod Čarodějů

Spuštěn nový web

27.2.2011

Spustili jsme pro Vás nové webové sídlo. Poskytuje Vám širší možnosti interakce s naší šamanskou poradnou.©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system