Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

Rozhovory o všem možném ...Rozhovor pro internetový magazín ŽENA-IN: Důvěřovat svému talentu se prý vyplatí …

Důvěřovat svému talentu se prý vyplatí …S šamany Markétou a Pavlem Švarcovými jsme se tentokrát bavili o důvěře člověka k sobě samému. Dozvěděli jsme se, že každý má své vnitřní předurčení a právě díky tomu, že za ním nejde, se cítí unavený a bez energie…

Poodhalili jsme roušku tajemství svobody a rovnoprávného života. Každý člověk má, podle nich, své místo v kruhu ostatních lidí a je pro ostatní svým posláním užitečný. Problém je ale v tom, že málokdo své místo nalezne.

Celý rozhovor na ŽENA-IN.cz ... 

 

 

 

 

 Bartošová navštívila šamana! Vyvěštil jí budoucnost

bartosovaIveta Bartošová (43) už ví, co jí přinese příští rok. V neděli si na party pořádané Věštírnou Květy Fialové si od šamana Pavla Švarce nechala předpovědět budoucnost. Jedno je jisté, exmanžel Jiří Pomeje u ní nehraje nejmenší roli.

Celý článek na Blesk.cz ...

 

 Šamanka Markéta Švarcová vám na životní křižovatce ukáže ten správný směr.

šamankaJsou ženy chytré svým vzděláním, inteligence ale sídlí i v jejich duši. Šamanka Markéta Švarcová se věnuje léčení lidské osobnosti a věštění. Vždy má po ruce své rádce a spojence, kteří jí navedou na cestu pomoci.

 

Celý rozhovor na Chytrá žena.cz …

 

 

 

 „Nemoc není náhoda,“ to si myslí šaman Pavel Švarc.

nemoc není náhodaZemě je krásné místo pro život. To si myslí šaman Pavel Švarc, který v ohledu života i vztahu k zemi zjistil mnoho. Všechno tak používá ve svém poradenství a praxi, kde se často věnuje léčení a vyrovnávání energie. V současnosti se víc zaměřuje na děti a rodinné vztahy, což ho přitahuje. Ale proč se vlastně stal šamanem?

Celý rozhovor na Chytrá žena.cz ...

 

 

 

 Šamanka Markéta: Štvou mě nevyzrálí věštci

sutryV rozhovoru se šamanskou Markétou Švarcovou se dozvíte nejen, co ji mrzí na některých věštcích, ale zjistíte i, jakým způsobem funguje šamanismus a jak se vyrábí šamanský buben. Šamanismus je v naší kultuře trochu neobvyklým koníčkem. Markéta Švarcová mu propadla natolik, že si život bez šamanského bubnu už ani nedovede představit...

Celý rozhovor na ŽENA-IN.cz ...

 

 

 Šaman Pavel Švarc: Člověk se musí rozhodnout sám

vestecŠamanizmus, věštění, léčitelství... tajemství, která mohou provádět jen a pouze vyvolení. Měl jsem to štěstí a s jedním takto vyvoleným člověkem jsem se setkal. A došlo i na rozhovor. Pavel Švarc dlouhodobě věští v internetové Věštírně Květy Fialové, fungující jako věštírna přes telefon a kameru.

Celý rozhovor na ŽENA-IN.cz ...

 

 

 

 

 

 ©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system