Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

Čínský horoskop 2016 - ROK OPICERok Ohnivé Opice

 

Osmého února přichází podle čínského kalendáře rok 2016 – Rok Ohnivé Opice. Měl by nás čekat úspěšný rok a rozhodně bychom se měli připravit na nejrůznější změny. Je potřeba jim jít naproti, avšak ne bez rozmyslu, nerozvážnost a spekulování bez zábran může přinést smutné výsledky. V roce 2016 je možné vydělat a ušetřit spoustu peněz. Opice je na peníze šetrná a ve finančních otázkách opatrná. Zacházíte-li se svými financemi nezodpovědně, pak byste měli v tomto roce více přemýšlet, neboť Opice má velmi nerada zbytečné a prázdné plýtvání penězi. Rok ohnivé Opice dává velkou šanci získat spřízněnou duši a partnera těm, kteří hledají. Ti, kteří rodinu již mají, mohou očekávat, že se jejich vztahy a pouta ještě více posílí. Opice příliš netoleruje frivolní a milenecké vztahy, ale nabádá spíše k vážným partnerstvím, manželství a na prvním místě jsou pro ni rodinné záležitosti.

Čeká nás šťastné období, které dává příležitost každému, kdo ctí dobré lidské vztahy!

V roce ohnivé Opice se odvážně můžete pouštět do nových podnikatelských projektů a nápadů, následující rok vás v nich podpoří a pomůže je realizovat. Rok 2016 je také nakloněn všem, kteří se zabývají vědeckou nebo tvůrčí činností. Budete-li usilovně pracovat, pak dosáhnete jistého štěstí a vítězství. Kreativnost, která si zachová laskavost a ohleduplnost, má v tomto roce zelenou.

 

Nevíte, jaké jste znamení? Nevadí, můžete se podívat třeba SEM!!!

 

Krysa v roce Opice 

V roce 2016 se nemusíte bát vážnějších problémů. A to ani v zaměstnání, ani doma. Přichází doba, kdy dobré zprávy nabudou nad těmi špatnými. To, čemu se máte víc věnovat, jsou vztahy. Jste mnohomluvní, tak vybírejte slova, jak se vyjadřovat ke svým partnerům. Snažte se nerušit přátelské nebo partnerské vztahy, neboť příští rok by u mladších ročníků mohlo dojít i ke svatbě.

 

Buvol v roce Opice

Tak dobrý rok, jako bude 2016, jste už dlouho neměli. Do čeho se pustíte, dopadne skvěle. Řekněte si o povýšení nebo zvýšení platu či se nebojte změnit zaměstnání. Zažijete nové vztahy, nové vlivné přátele, kteří se k vám rádi přihlásí. Nezapomínejte slavit a rozdávat svou radost ostatním. Když zbude čas, vzdělávejte se a rozšiřujte obecně své obzory. Příští rok se to bude hodit.

 

Tygr v roce Opice

Rok 2016 pro vás bude rokem kompromisů. Moc se vám to nelíbí, ale to je letos jediná cesta. Je nutné zachovávat klid a nenechat hněv cloumat vaším majestátem. Různé problémy, překážky a nezdary potrápí vaši trpělivost, a jestliže chcete hlasitě protestovat, čeká vás i soudní řízení. Také osobní život by mohl pokulhávat. Snažte se víc nezávazně bavit, případně cestovat. Tam snadno vybijete svůj temperament. Příští rok se to zlepší.

 

Králík v roce Opice

Začátek roku 2016 není tak ideální, jak byste očekávali, přesto není vše tak hrozné, jak by se zdálo a proto neztrácejte odvahu. V oblasti finanční a v obchodní sféře jistě narazíte na překážky. Hlavně zůstávejte opatrní vůči svým společníkům a také prověřujte důvěryhodnost partnera. V oblasti zdraví se mohou vyskytnout menší problémy. Zachovejte klid a zdravý rozum. Je třeba se předvyzbrojit na další rok.

 

Drak v roce Opice

Nejspíš v roce 2016 nevzlétnete tak vysoko, jak byste chtěli. I tak to nevypadá na špatný let. Pozor na soudní spory, respektujte víc rady jiných. Vaše neústupnost vám zajistí špatné spaní. Zvláště zůstávejte opatrní při jednání s přáteli. Zrovna tak můžete svým nekompromisním jednáním přijít o partnera jako o náklonnost blízké rodiny. Nemusí být přece všechno po vašem. Příští rok si oddychnete i sami před sebou.

 

Had v roce Opice

Zůstaňte v roce 2016 konzervativní či neutrální a vyhrajete. Ze začátku roku nepůjde vše jednoduše, ale požádáte-li někoho, kdo má ruce a nohy, pomohou vám. Nepleťte se do sporů, které se vás netýkají. Hleďte si svých věcí a záležitostí a jděte svou cestou krok za krokem. Neberte si na svá bedra víc, než zvládnete. Postupem roku se vám daří čím dál lépe a v dalším roce to rozjedete naplno.

 

Kůň v roce Opice

Co si v roce 2016 zasloužíte, to také dostanete. Jen si dávejte pozor na nehody a incidenty. Nepříjemné zprávy se mohou objevit v rodině, ale to se vás konkrétně netýká. Nezapomínejte být tvořiví, vaše píle nezůstane bez povšimnutí. Dokonce můžete očekávat náhlý zisk nebo metál na svou hruď. Nečekané úspěchy vás povzbudí. Užijte si je, protože příští rok bude pro vás nervózní.

 

Koza v roce Opice

Rok 2016 je pro Kozu (Ovci) velmi slibným rokem. Je sice namáhavý a plný práce, ale také se můžete těšit na zasloužené zisky. Nebojte se mít pocit, že se vám skutečně daří. Nepříjemnosti jsou zanedbatelné, zdravotní problémy léčitelné a minimální. Jen sama Koza si může škodit svým pesimismem. Příští rok už tak slavný nebude.

 

Opice v roce Opice

Je to váš rok a tak se v roce 2016 můžete rozšoupnout. Jediné na co si dát pozor je, nepřekročit své limity. Pak z přílišného přepínání sil mohou vzniknout zdravotní problémy. Můžete se osamostatnit a začít podnikat. Tam na vás čekají úspěchy a uznání. Hlídejte si účetní knihy, komu dlužíte či kdo dluží vám. Nezapomínejte si pěstovat přátele, protože s nimi k vám přichází i štěstí. V dalších letech se o ně budete moci opřít.

 

Kohout v roce Opice

Jestliže uvěříte tomu, co říkají ostatní, rok 2016 je pro vás poměrně špatným rokem. Ověřujte si informace, jinak hrozí nesprávné závěry, finanční nesnáze i neúspěchy v zaměstnání. Také ve vztazích to zaskřípe, což vás zdeprimuje a vyčerpá. Nesmíte propadat zoufalství, protože si tím ještě víc uškodíte. Přitom není všechno tak hrozné. Záleží na vás, jak potížím propadnete. Další rok vás rehabilituje.

 

Pes v roce Opice

Rok 2016 není tak plodný jak byste si představovali, ale i tak je to dost dobrý rok. Přicházejí k vám dobré zprávy, ve větší míře cestujete. Pravděpodobné je i stěhování. Budou vás hostit důležití lidé a potkáte nové přátele. Vše se jeví příjemně, ale hekticky. Proto je třeba pečovat o zdraví, abyste si uchovali dostatečné množství energie. Příští - pro vás slabší rok, se bude hodit každý její kousek.


Vepř v roce Opice

Můžete očekávat, že rok 2016 bude středně uspokojivý. Neděje se sice nic převratného, jen rodinné starosti vás trochu poškádlí. Také čeho se vám v plné výši nedostává, jsou finance. Pomůže vám myšlenka, že peníze jsou užitečné a příjemné, ale nepřinášejí vždycky štěstí. Zaměřte se na přátele a pomoc druhých. Naučte se užívat svého vnitřního bohatství a dosáhnete většího úspěchu. Příští rok se vám to načte k dobru.

 

Horoskop pro vás napsala Marie Gita Gabrielli, www.gabrielli.cz 


Rituály jsou důležitou součástí naší práce…

 Pavel Švarc

 

Nedaří se vám, jak byste si přáli? Magie vám umí pomoci. ZAVOLEJTE a zeptejte se jak!

   • Naklonění si přízně duchů za účelem požehnání vaší cesty

   • Rituály, které dokážou přivábit a udržet lásku i podpořit plodnost

   • Zbavení se kletby a zlých slov, které vás zasáhly a škodí

   • Ochranné a očistné rituály, rituály hojnosti a prosperity

Chcete vědět, zda umím pomoci právě vám?


Zavolejte mi na tel.: 774 696 059 a zeptejte se sami!!!


Více se dočtete … ZDE … 
©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system