Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

Horoskop na měsíc únor 2014Berani

Sportovní utkání na pracovním poli v měsíci lednu máte za sebou. Očekáváte, že únor nebude moc příjemný, ale opak je pravdou. V první dekádě využijete příležitosti, a kolik uděláte, tolik dostanete. Druhá dekáda je úžasná pro všechny. I ve třetí dekádě jste pevní a jistí sami sebou a to hlavně v lásce. I tak se musíte připravit na změnu a ukončení něčeho, co již nemá pevné zázemí.

Vycházíme z ničeho, přesto jsme se naučili jisté morálce, abychom nějak vypadali. Dejte volnost své přirozené tvořivosti.

 


Býci

Dostalo se vám v lednu láskyplné podpory. V únoru si zajišťujete jistoty k bezproblémovému žití. V první dekádě si splníte vytoužené. Ve druhé dekádě se dáte rozumovou cestou a sportovně si s tím poradíte. Ve třetí dekádě pocítíte nejistotu a strádání a tak přivřete peněženku nebo vezmete nějaký přesčas. To vám pomůže opět ucítit pevnou půdu pod nohama.

Nemá cenu se s někým srovnávat. Každý jsme jiný. Nutíte se k sebeovládání. Podívejte se na život ještě jinýma očima.

 


Blíženci

Opět v lednu došlo ke zklamání. Jen na vás záleží, kdy to pustíte z hlavy. V únoru očekáváte zklidnění nestálostí a zajištění do vzdálené budoucnosti. V první dekádě se nikomu nic nechce, vy ostatní povzbudíte svojí náklonností a přátelstvím. I ve druhé dekádě přitahujete zkušené odborníky a jste schopni jim dát příznivé návrhy. Třetí dekáda je pro okolí nejistá, pro vás však výborná.

Připravte se nahlédnout do hloubky své duše. Vaše tvořivost se dostává do starých kolejí. Už to zase jste vy. Zůstávejte trpěliví a netlačte na pilu.

 


Raci

V lednu jste konečně měli pocit pevné půdy pod nohama. V únoru můžete mít na vašich bedrech naloženo víc, než chcete. V první dekádě jde vše skvěle, vy jste však tomuto pozitivnímu otevřeni jen sporadicky. Ve druhé dekádě jste nuceni opřít se sami o sebe a to i v rozhodování. Třetí třetina měsíce má v erbu znak starosti. Jednáte razantně a rozhodně. Ochraňujete vaše představy a sny o věcech budoucích.

Za úspěch se platí. Užívejte ho, ale jestli to přeženete, zažijete stres. A proto berte vše víc hravě, vzpomeňte si na bezstarostné dětství.

 


Lvi

Prošli jste v lednu nějakým zklamáním a zranění si nesete i do února. Ale nic není tak, jak se jeví. V první třetině měsíce prokážete své vědomosti a zkušenosti, čímž si nakloníte svou  lásku. Ve druhé dekádě opět předvedete inteligenci a jak ji převést do běžného života. Třetí dekáda je pohodová. Nikdo na vás netlačí a vám to dává znovuzrozené síly a nový pohled na další vaše činy. Oslavte to.

Opusťte svazující morálku. Svět je váš a tak mu důvěřujte a učiňte i nemožné.

 

 

 

Panny

V lednu jste se opět trochu poprali se životem a tak jste v očekávání, že únor se polepší. V první dekádě sice máte štěstí na dosah ruky, ale vy to nevnímáte. Ve druhé třetině měsíce jsou příležitosti, na které už slyšíte a chováte se jako dobří hospodáři a podnikatelé. Také ve třetí dekádě se nabízí dennodenní práce a výsledky. Vám to ale nejde úplně pod nos a tak reagujete, jen když se vám líbí. Zůstáváte v přátelskosti, přesto dokážete ukázat i nezájem.

Hojnost se vám nabízí dnes a denně. Tak proč stále něco potlačujete a odháníte toto bohatství. Pak vám nezbude nic.Váhy

Samostatnost a soběstačnost bylo v lednu vaším krédem. Jste životně poučení a zkušení, přesto se v první i ve druhé dekádě února musíte znovu učit. První třetina měsíce je zlomová, dochází k nějakému opuštění něčeho a konci. Je to osudové a tak s tím nic nenaděláte. Ve druhé třetině se skutečně citově i fyzicky rozloučíte. Ve třetí dekádě si uvědomíte opět vlastní sebeurčení a na tom začnete od znova stavět a vnímat zázraky života.

Jsme stále svobodní. Na nás samotných záleží, kdy vyjdeme s vlastní vnitřní nesvobody za dobrodružstvími života mezi ostatní přátele a lidi.

 


Štíři

Držíte si v sobě to příjemné a láskyplné z ledna. Cítíte, že byste opět měli vyrazit mezi lidi. V první dekádě února se necítíte úplně uvolněně, přesto vítězíte. Ve druhé dekádě musíte reagovat na nadřízené, ale i to je v pořádku a vše je v příjemné rovnováze. Ve třetí třetině měsíce jste trochu sami, ale to je jen přechodné. Navíc při únorovém kratším měsíci to rychleji uteče. Řiďte se intuicí.

S nikým nemusíte bojovat. Dejte se na cestu dobrodružství a růstu. Najděte vlastní jedinečnost a výjimečnost, nehledejte ji u jiných.


 

Střelci

V lednu jste stavěli na náklonnosti. V únoru chcete větší změny. V první dekádě potřebujete zázemí a jistoty a děláte pro to hodně. Ve druhé dekádě je nutné naopak vyrazit za hradby vašich domovů. Jestliže zůstáváte trpěliví, daří se. Ve třetí dekádě na vás okolí zkouší svoje vize a představy. K tomu máte své výhrady a nebojíte se kriticky diskutovat. I tak se při tom nemusíte cítit nejlépe.

Zůstaňte nevinní. Nemusíte vše hned odsuzovat a komentovat. Snažte se vidět i jinýma očima. Pak se otevře i uzavřená náruč.

 


Kozorozi

Zase jste se v lednu pohupovali na obláčku svých přání. Únor je mnohem vyrovnanější. Hned v první dekádě očekávejte lásku a náklonnost. I vy takto pozitivně oplácíte. Ve druhé dekádě se něco zásadního změní, což vy Kozorozi zrovna dvakrát nemusíte, ale vám to přinese vnitřní jistotu a stálost. Závěrečná třetina měsíce je úžasná pro všechny.  Peněženka či konto se doplní a vaše sebevědomí naroste.

Najděte ten bod mezi nádechem a výdechem. Je to nic co se nazývá. Jen vy sami můžete sobě porozumět, jestliže si uvědomíte vlastní nepodmíněnost.

 


Vodnáři

Měli jste v lednu cosi vysněné, ale skutečnost byla jiná. V únoru potřebujete obnovit vnitřní mír. V první dekádě má někdo navrch a to vás dost otráví. Vůbec nejste typ na druhé housle. Druhá dekáda je pro všechny zúčastněné úžasná. I třetí dekáda je velmi příznivá. Svůj um a zkušenosti nabídnete dál a to vám samotným dělá dobře. Získáte všichni.

Vše je plodné a vše objímající. Můžete se klidně cítit osvíceně. Škoda, že ego vás vězní za mříží vašeho neměnného myšlení.

 


Ryby

V lednu jste si s ostatními navzájem předávali náklonnost a bylo dobře. Cítíte stabilitu a jistota vás oblažuje. V první dekádě února chcete pociťovat jistoty ještě více, ale to se musíte začít dívat na svět jinýma očima. Ve druhé dekádě dochází ke kritické diskusi a tak vyčkáváte, což je přiměřené. Škoda, že ve třetí dekádě se od vás chce pouze rozumový přístup. To vám vůbec nesedí a dáváte to najevo pro okolí nepochopitelným jednáním. Smutek s tím spojený můžete opustit hned po kvalitním odpočinku.

Chce se vám vznášet, ale to jde jen ve snu. V bdělém životě to díky zemské přitažlivosti nedokážete. Pak se můžete cítit izolovaně.

 

Měsíční horoskop pro vás napsala Marie Gita Gabrielli, www.gabrielli.cz   

 

 

              

©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system