Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

Horoskop na rok 2014Horoskop na rok 2014

 

Rok 2013 byl výraznou a významnou zkouškou zřejmě pro každého z nás. S trochou nadsázky se dá říci, že nám kvalita času umožnila uklidit si ve sklepeních svého bytí a přehodnotit tak dosavadní v mnoha případech již nefunkční stanoviska. Oblast vlastního stínu či vytěsnění není zrovna radostná, jako rozkvetlý jarní den. Přesto veškeré možné nesnáze, které proběhly, měly za úkol zjistit naši duševní sílu, zrevidovat naše schopnosti i odpoutanost od nešvarů mysli a destruktivních emocí. Doba přinesla hlubokou transformaci i možnosti odpoutat se od dávných bolestí. Roky budoucí teprve dodají poznání, že rok 2013 byl zřejmě jedním z nejtěžších v uplynulých létech, ale zároveň nesmírně vyživující v poznání subjektivní pravdy každého jednotlivce.

S čistým stolem i sklepením tedy vzhůru do roku 2014. Ten by měl rozhodně přinést zmírnění a podněty k nastolení vnitřní rovnováhy. Vyhráno ještě úplně nebude. Planeta Saturn je náš přísný učitel, jehož energie dohlíží na to, abychom dodrželi to, k čemu jsme se v tomto životě zavázali. Pokud plán neplníme, naše životní podmínky nás k tomu donutí. Planeta Saturn pokračuje dál ve svém tranzitu znamením Štíra až do 23. prosince 2014. Nadále tedy bude prověřovat naši schopnost nelpět a to v jakékoli rovině našeho bytí. Tato energie bude nadále podněcovat k regeneraci organismu i chápání spirituální roviny jako součásti bytosti. Také finance respektive postoj k nim bude zřejmě korigován.

Planeta Jupiter se bude až do 17. července pohybovat znamením Raka a zvyšovat tak potřebu dobrého domácího zázemí, péče, soucitu a laskavosti k bližním. Poté přejde do znamení Lva a uvolní tak poněkud vliv Saturnského sevření. Ke slovu bude přicházet optimismus, velkorysost spojená s možným přílišným utrácením až žitím nad poměry. Může zde být tendence k zadlužování. Energie však vnese život do žil, bude podněcovat tvorbu i kreativní přístup k životu.

Dlouhý tranzit planety Uran bude spolu s Plutem za znamení Kozoroha pokračovat v utváření sociálních reforem i politických struktur států.

2014 je rokem Tarotové karty Vůz. Tento archetyp je činitelem, který nás pobádá vyjet z bran známého města stejně, jako to učinil vozataj na kartě. Lpění na rigidním, zastaralém, nefunkčním či bezobsažném začne být velmi zjevné. S tím přijde ale i dostatek sil a chuti změnit, tedy doslova vyjet ve svém životě dál k novým poznáním a možnostem. Na novou cestu je zapotřebí důkladně se připravit. V tomto případě se jedná o péči v rámci fyzického těla. Vozataj potřebuje mít na cestě sílu, energii a pevné zdraví. Díky tomu odolá snáze všemu, co jej na cestě bude postupně překvapovat. Rok 2014 je tedy velice vhodný pro vše, co podpoří zdraví a sílu těla. Je to vhodný čas na smysluplné diety, detoxikace, doplnění energie, cvičení, nalezení potravin a jejich kombinací, které prospívají našemu typu organismu.

Berme tedy rok 2014 jako převozníka do šťastnějších časů, pokud ovšem nyní zaséváme opravdu to, co jednou budeme chtít sklízet.

Krásný Nový rok

 

Markéta Vostrá, www.marketa-tarot.cz

©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system